2019
Januari: gesloten
Februari: gesloten
Maart: Gerda Wisselink
April: Georg Halsbenning, Isselburg (DE) – hoefijzers, vijlen en drijfhout
Mei: Riëtte Senff, Olst (NL) – papyriste
Juni: Truus Servaas, Ratum/Winterswijk (NL) – keramiekkunst
Juli:
 Christa Stoverink, Bocholt (DE) – abstracte schilderkunst
Augustus:
Peter Leidig, Gummersbach (DE) – lichtvangers
September: Ellen Moorman, Ulft (NL) – schilderen
Oktober: Karin van Aken (NL) – beelden
November:
Heidi Artz, Anholt (DE) – schilderijen met aquarel, pastel en acrylverf
December: gesloten

2020
Januari: gesloten
Februari: gesloten
Maart: Anne Nijland, Groenlo (NL) – abstracte schilderijen
April: Edith te Linde – beelden van powertex
Mei: Ciska Wynia, Sinderen (NL) – realistische schilderijen

Juni: Annemieke Klein Hesselink , Aalten (NL) – origami tessellations
Juli:
Ingrid Otte, Deurningen (NL) – Fotopanelen en schilderijen
Augustus:

September: Weef groep/ Rieneke van Manen – weven

Oktober: Volker Killemann – schilderen
November:

December: gesloten

2018
Januari: gesloten
Februari: gesloten
Maart: Petra Grunden-Böing, Bocholt (DE) – Schilderen
April: Diana ten Brinke, Epe (NL) – Keramiek
Mei: Gudrun Schröck, Bocholt (DE) – Schilderen
Juni:
Tim Bolwerk, Isselburg (DE) – Metaalkunst en Silvia Bolwerk, Isselburg (DE) – Modesieraden, schilderijen diverse technieken
Juli: 
Angelika Hinkelmann, Mülheim an der Ruhr (DE) – Schilderen
Augustus:
Birgit Kölking, Reasfeld (DE) – Glaskunst
September: Erik Loman, Haaksbergen (NL) – Schilderijen
Oktober:
Anny Baten, Winterswijk (NL) – Beelden, schilderijen
November: Claudia Ebbing, Velen-Ramsdorf (DE) – Schilderen, kinderschilderingen
December: gesloten

2017
Januari: gesloten
Februari: gesloten
Maart: Helga Wilms, Bocholt (DE) – Schilderen
AprilMaureen Huls, Dinxperlo (NL) en Haakgroep, Dinxperlo (NL) – Haakwerk
Mei: Lidy Wiegerinck, Lichtenvoorde (NL) – Portretschilderen
Juni: Lia Aerts-van Gestel, Gendringen (NL) – Keramiek
Juli: Andrea Klosowski, Bochum (DE) – Schilderen
Augustus: Maryan Bömer, Doetinchem (NL) en Freddie Hooijmaaijer – Sieraden
September: Erich Schröer, Bocholt (DE) – Schilderen, grafisch vormgever
Oktober: Hanny Roumen, Varsseveld (NL) – Aquarellen
November: Gerrit Grievink, Dinxperlo (NL) – Houten beelden
December: gesloten